GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 4377550
nr 437 7550
Figuriner
4 st, Orientaliska [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2006
kl 17:17:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr